Veikalu tīkls

PET CENTER Deglava
Deglava iela 67, Rīga

t/c MAXIMA XXX

tālr.: 67573001

e-mail: deglava@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Kleistu
Kleistu iela 9, Rīga

t/c IKI

tālr.: 67414311

e-mail: kleistu@petcenter.lv

Darba laiks:

I-VI: 10:00 – 21:00, I: 10:00 – 20:00

PET CENTER Lidoņu
Lidoņu iela 27,k.1, Rīga

t/c IKI

tālr.: 67423984

e-mail: lidonu@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Mūkusalas
Mūkusalas iela 73, Rīga

t/c MAXIMA XX

tālr.: 67451245

e-mail: mukusalas@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Nīcgales
Nīcgales iela 46, Rīga

t/c MAXIMA XX

tālr.: 67574866

e-mail: nicgales@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Brieža
P. Brieža iela 33, Rīga

t/c RIMi

tālr.: 67283383

e-mail: pulkviezha@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Slokas
Slokas iela 115, Rīga

t/c MAXIMA XXX

tālr.: 67423256

e-mail: slokas@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Vaidavas
Vaidavas iela 9b, Rīga

t/c SuperNetto

tālr.: 67561606

e-mail: vaidavas@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 19:00

PET CENTER Valdeķu
Valdeķu iela 56, Rīga

t/c IKI

tālr.: 67676460

e-mail: valdeku@petcenter.lv

Darba laiks: I-V: 9:00 – 21:00, VI: 9:00 – 20:00, VII: 10:00 – 19:00

PET CENTER Ādaži
Rīgas gatve 5, Ādaži

t/c APELSĪNS

tālr.: 67996382

e-mail: adazi@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Balvi
Brīvības ielā 57, Balvi

t/c ELVI

tālr.: 64522285

e-mail: balvi@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 19:00

PET CENTER Daugavpils
Cietokšņa iela 60, Daugavpils

t/c MAXIMA XX

tālr.: 65424670

e-mail: daugavpils@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 9:00 – 20:00, VII: 9:00 – 18:00

PET CENTER Dobele
Baznīcas iela 14, Dobele

t/c RIMI

tālr: 63725453

e-mail: dobele@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 9:00 – 20:00

PET CENTER Jelgava
Satiksmes iela 35, Jelgava

t/c SuperNetto

tālr.: 63028495

E-mail:jelgava@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 9:00 – 20:00

PET CENTER Ķekava
Rīgas iela 22a, Ķekava

t/c LIIBA

tālr.: 67319241

e-mail: kekava@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Liepāja
Jaunā Ostmala 3/5, Liepāja

t/c RIETUMU CENTRS

tālr.: 63427856

e-mail: liepaja.rc@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00 

PET CENTER Madona
Rūpniecības ielā 49, Madona

t/c MAXIMA XX

tālr.: 64822966

Darba laiks: I-V: 10:00 – 20:00, VI-VII: 9:00 – 19:00

PET CENTER Ogre
Rīgas iela 23, Ogre

t/c DAUGA

tālr.: 65022007

e-mail: ogre@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Saldus
Brīvības iela 30, Saldus

t/c MAXIMA XX

tālr.: 63822711

E-mail: saldus@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Talsi
Rīgas iela 8, Talsi

t/c MAXIMA XX

tālr.: 63224418

e-mail: talsi@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Tukums
Pasta iela 14, Tukums

t/c RIMI

tālr.: 63123528

e-mail: tukums@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 9:00 – 20:00

PET CENTER Ventspils
J. Poruka iela 5, Ventspils

t/c SuperNetto

tālr.: 63626846

e-mail: ventspils@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER t/c Origo (ieeja no Stockmann puses
Stacijas laukums, Rīga

t/c ORIGO

tālr.: 67229923

E-mail: origo@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Zolitude
Priedaines iela 20, Riga

t/c MAXIMA XX

tālr.: 6704002

E-mail:  zolitude@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Galleria Riga
Dzirnavu ielā 67, Rīga

t/c Galleria Riga

tālr.: 67281536

e-mail: dzirnavu@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

Jūsu jautājumi

2010 © petcenter.lv - visas tiesības ir aizsargātas
Mājas lapas saturu var izmantot tikai ar mājas lapas īpašnieka atļauju