Veikali

Rīga

 

JAUNS VEIKALS!!!

Dzirnavu ielā 67, t/c GALLERIA RIGA,  tālr.: 67281536, e-mail: dzirnavu@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

JAUNS VEIKALS!!!

Priedaines ielā 20, t/c MAXIMA XX,  tālr.: 67404002, e-mail: zolitude@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

JAUNS VEIKALS!!!

Stacijas laukums 2, t/c ORIGO, ieeja no Stockmann puses tālr.: 67229923, e-mail: origo@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Deglava ielā 67, t/c MAXIMA XXX, tālr.: 67573001, e-mail: deglava@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

 

Klejstu ielā 9, t/c IKI, tālr.: 67414311, e-mail: kleistu@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 20:00

 

Lidoņu ielā 27, k.1, t/c IKI, tālr.: 67423984, e-mail: lidonu@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

 

Mūkusalas ielā 73, t/c MAXIMA XX, tālr.: 67451245, e-mail: mukusalas@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Nīcgales ielā 46, t/c MAXIMA XX, tālr.: 67574866, e-mail: nicgales@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 20:00

 

P. Brieža ielā 33a, t/c RIMi, tālr.: 67283383, e-mail: pulkviezha@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 20:00

 

Slokas ielā 115, t/c MAXIMA XXX, tālr.: 67423256, e-mail: slokas@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Vaidavas ielā 9b, t/c SuperNetto, tālr.: 67561606, e-mail: vaidavas@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 10:00 – 21:00, VII: 10:00 – 19:00

 

Valdeķu ielā 56, t/c IKI, tālr.: 67676460, e-mail: valdeku@petcenter.lv

Darba laiks: I-V: 9:00 – 21:00, VI: 9:00 – 20:00, VII: 10:00 – 19:00

 

Ādaži

Rīgas gatvē 5, t/c APELSĪNS, tālr.: 67996382, e-mail: adazi@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Balvi

Brīvības ielā 57, t/c ELVI, tālr.: 64522285, e-mail: balvi@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 19:00

 

Daugavpils

Cietokšņa ielā 60, t/c MAXIMA XX, tālr.: 65424670, e-mail: daugavpils@petcenter.lv

Darba laiks: I-VI: 9:00 – 20:00, VII: 9:00 – 18:00

 

Dobele

Baznīcas ielā 14, t/c RIMI, tālr: 63725453, e-mail: dobele@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 9:00 – 20:00

 

Jelgava

Satiksmes ielā 35, t/c SuperNetto, tālr.: 63028495, jelgava@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 9:00 – 20:00

 

Ķekava

Rīgas ielā 22a, t/c LIIBA, tālr.: 67319241, e-mail: kekava@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Liepāja

Jaunā Ostmalā 3/5, t/c RIETUMU CENTRS, tālr.: 63427856, e-mail: liepaja.rc@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Madona

Rūpniecības ielā 49, t/c MAXIMA XX, tālr.: 64822966, e-mail:

Darba laiks: I-V: 10:00 – 20:00, VI-VII: 9:00 – 19:00

 

Ogre

Rīgas ielā 23, t/c DAUGA, tālr.: 65022007, e-mail: ogre@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

 

Saldus

Brīvības ielā 30, t/c MAXIMA XX, tālr.: 63822711, e-mail: saldus@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

 

Talsi

Rīgas ielā 8, t/c MAXIMA XX, tālr.: 63224418, e-mail: talsi@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 20:00

 

Tukums

Pasta ielā 14, t/c RIMI, tālr.: 63123528, e-mail: tukums@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 9:00 – 20:00

 

Ventspils

J. Poruka ielā 5, t/c SuperNetto, tālr.: 63626846, e-mail: ventspils@petcenter.lv

Darba laiks: I-VII: 10:00 – 21:00

Jūsu jautājumi

2010 © petcenter.lv - visas tiesības ir aizsargātas
Mājas lapas saturu var izmantot tikai ar mājas lapas īpašnieka atļauju