Kauplustekett

PET CENTER Järve Selver
Pärnu mnt. 238, Tallinn

Järve Selver

tel.: 6 525 558

e-mail: jarve@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Sütiste Keskus
J. Sütiste tee 30, Tallinn

Sütiste Keskus

tel.: 6 181 440

e-mail: sutiste@petcenter.ee

Tööaeg: I-V: 10-20, VI-VII: 10-19

PET CETNER Rocca al Mare
Paldiski mnt.102, Tallinn

Rocca al Mare

tel.: 6 659 028

e-mail: roccaalmare@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Solaris
Estonia pst. 9, Tallinn

Solaris

tel.: 6 611 185

e-mail: solaris@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Kristiine Keskus
Endla 45, Tallinn

Kristiine Keskus

tel.: 6 572 322

e-mail:.kristiine@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Lasnamäe Keskus
Pae 76, Tallinn

Lasnamäe Keskus

tel.: 6 017 712

e-mail: lasnamae@petcenter.ee

Tööaeg I-V: 9:00 – 19:30, VI: 9:00 – 18:00, VII: 9:00 – 17:00

PET CENTER Eeden
Kalda tee 1C, Tartu

Eeden

tel.: 7 407 709

e-mail: tartu@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Jaamamõisa Selver
Jaama 74, Tartu

Jaamamõisa Selver

tel.7 317 071

e-mail: tartu.jaamamoisa@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER FAMA Keskus
Tallinna mnt. 19C, Narva

FAMA Keskus

tel.: 3 566 446

e-mail: narva.fama@petcenter.ee

Tööaeg: I-VI: 10:00 – 20:00, VII: 10:00 – 18:00

PET CENTER Rakvere Põhjakeskus
Tõrremäe, Rakvere

Rakvere Põhjakeskus

tel.: 3 260 534

e-mail: rakvere@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Tabasalu RIMI
Klooga mnt. 10B, Tabasalu

Tabasalu RIMI

tel.: 6 311 110

e-mail: tabasalu@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Keila Selver
Piiri tn. 12, Keila

Keila Selver

tel.: 6 391 544

e-mail: keila@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Maxima XX
Tallinna mnt. 64, Kuressaare

Maxima XX

tel.: 6 774 704

e-mail.: kuressaare@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Rannarootsi keskus
Rannarootsi tee 1, Ridala vald, Uuemõisa

Rannarootsi keskus

tel.: 4 766 232

e-mail: rannarootsi@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Männimäe Selver
Riia mnt. 35, Viljandi

Männimäe Selver

tel.: 4 331 063

e-mail.: viljandi.selver@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 20:00

PET CENTER Kaubamajakas
Papiniidu 8/10, Pärnu

Kaubamajakas

tel.: 4 456 661

e-mail: parnukaubamajakas@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

PET CENTER Maxima XXX
Riia mnt. 131, Pärnu

Maxima XXX

tel.: 4 499 503

e-mail: parnu@petcenter.ee

Tööaeg: I-VII: 10:00 – 21:00

Vaše otázky

2010 © petcenter.ee - všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky